A7 cena mniejszego formatu

Ulotki na każdą kieszeń

Ulotki A7 to najmniejszy z dostępnych formatów w naszej ofercie. Wymiar ulotek A7 to 74 x 105 mm. Druk wykonamy na papierze kredowym (błysk) w gramaturach 135g, 170g, oraz papierze kredowym (mat) w gramaturze 135g i 170g.

Format ulotki A7 umożliwia zamieszczenie informacji podobnej do wizytówki. Można zamieścić na niej ofertę firmy, logo i dane kontaktowe firmy. Format ulotki A7 jest najlepszym wyborem gdy nie chcemy narażać się na koszty. Niewielki rozmiar sprawia, że ulotka jest bardziej poręczna. Ulotki drukujemy na maszynach offsetowych w pełnym kolorze (CMYK), dwustronnie.

Cennik ulotek A7
parallax background

„Większość naszych nowych klientów zleciło nam druk z polecenia znajomego, który korzystał z naszych usług. Sam sprawdź jak drukujemy!”

Park maszyn którym dysponujemy oraz doświadczony zespół zapewniając realizację zamówień w terminie.

Oferujemy również druk ulotek w innych formatach.

Najpopularniejszy format A6, umożliwia zamieszczenie dużo więcej informacji na ulotce niż format A7. Ulotki w formacie A5 są bardzo popularne na targach, umożliwiają zamieszczenie wyraźnych zdjęć produktów i ich opisów. Format A4 nadaje się idealnie jako cennik oraz jako reklama zamieszczana w teczkach i prospektach.