Ulotki Łódź tanio i szybko

Tanie ulotki w Łodzi

Prowadzisz firmę w Łodzi i potrzebujesz ulotek ? Doradzimy Ci jak powinna wyglądać skuteczna ulotka. Możemy opracować projekt lub sprawdzić Twoje materiały i wydrukujemy je w najwyższej jakości. Ulotki otrzymasz na czas starannie zapakowane wraz z fakturą VAT. Za przesyłkę nic nie zapłacisz, wyślemy ją do Ciebie na nasz koszt.

Oferujemy kompleksową usługę, dzięki której możesz zamówić ulotki nawet od 50 sztuk, wraz z profesjonalnie wykonanym projektem dopasowanym do Twoich potrzeb. Drukujemy w różnych formatach od A7, A6, A5, A4 oraz A3 i DL. Ulotki mogą być klasyczne lub składane. Do wyboru masz również wiele materiałów, na którym wydrukujemy Twoje ulotki. Najpopularniejszym jest papier kredowy o gramaturze 130g. Do wyboru masz również papier kredowy 170g, 250g oraz 350g. Wydruk możemy dodatkowo uszlachetnić przez foliowanie błysk lub mat.

Cennik ulotek Łódź

Szybki kontakt Łódź Tel. 42 27 97 377

drukarnia ulotek Łódź

90-001 Łódź
Tel. 42 27 97 377
parallax background

„Większość nowych klientów zleciło nam druk z polecenia osoby, która już u nas drukowała. Sprawdź jak drukujemy!”

Park maszyn którym dysponujemy oraz doświadczony zespół zapewniając realizację zamówień w terminie.

Park maszyn którym dysponujemy umożliwia druk 30 000 000 ulotek A6 w ciągu 24h. Renomowane maszyny do druku offsetowego marek Heidelberg oraz Ryobi charakteryzuje się najwyższą jakością druku. Kolory są odpowiednio odwzorowane co wpływa na walory estetyczne gotowych wydruków. Jeśli oczekujesz skutecznej reklamy dla swojej firmy w Łodzi to nasza oferta z pewnością Cie usatysfakcjonuje.

Za cel postanowiliśmy sobie aby każda osoba która zamawia ulotki w Łodzi przez naszą stronę była zadowolona z zamawianych wydruków, ale także z poziomu obsługi. Nasza drukarnia internetowa drukuje nie tylko ulotki, zależy nam aby nasze produkty spełniały oczekiwania każdego klienta.